• USD 27.4
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Посилення карантину у Львові: кого торкнуться нові обмеження

У Львові оголосили протиепідемічні обмеження, які запровадять з понеділка, 18 жовтня: зокрема, школярі і учні музичних шкіл підуть на двотижневі канікули, а заклади харчування прийматимуть гостей до 23.00

Посилення карантину у Львові: кого торкнуться нові обмеження
Посилення карантину у Львові: кого торкнуться нові обмеження
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Львівської міської ради, передає "ДС".

Так, усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада, музичні школи також перебуватимуть на двотижневих канікулах. Народні доми, гуртки та секції не працюватимуть, а бібліотеки працюватимуть лише на видачу книг.

Заборонено проводити масові заходи, окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу.

Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів – не більше 50% від загальної кількості місць.

Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом, а також із дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

Заклади громадського харчування працюватимуть до 23:00, за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком.

Якщо за 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом.

Спортзали можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість – не більше 50%.

Готелі та хостели працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Як писала "ДС", якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua