• USD 38.3
  • EUR 41.6
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

"Посилювати не потрібно": Залужний заявив про необхідність "повернути мобілізацію у попередні рамки""

Головнокандувач Збройних сил Валерій Залужний заявив, що мобілізацію в Україні посилювати не потрібно, а потрібно "повернути її у попередні рамки"

Валерій Залужний
Валерій Залужний / Facebook.com
Реклама на dsnews.ua

Про це Залужний сказав журналістам у кулуарах презентації Державного оператора тилу 18 грудня, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За його словами, новий проєкт рекрутингу до Збройних Сил України, який Міноборони представило у листопаді, наразі оцінювати рано.

"Рекрутинг оцінювати ще трохи зарано, а щодо питань мобілізації, то його не те що потрібно посилювати, а повернути в ті межі, в ті рамки, які працювали раніше", — сказав головком ЗСУ.

Відповідаючи на запитання про те, як вплинуло звільнення обласних військкомів на ефективність мобілізації, Залужний розповів, що "це були професіонали, вони знали, як це робити, а їх немає".

Нагадаємо, у Верховній Раді готують зміни до законів щодо процесу мобілізації в Україні, заради чого розробляють великий проєкт, який регулюватиме питання, пов’язані з призовниками, військовозобов'язаними та військовослужбовцями.

.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua