• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

"Умова для дипломатії — наш суверенітет": Зеленський розповів іноземним ЗМІ, коли погодиться на перемовини з РФ

Україна не вестиме перемовини з Росією "під кулями, зі зброєю у наших голів"

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський, передає "ДС" з посиланням на "Цензор.нет".

"Спочатку Росія має вивести війська, задіяти дипломатичний майданчик. До речі, наша Формула миру — гарний майданчик. Рік тому ми запропонували 10 пунктів Формули миру, на останній зустрічі у Мальті на рівні радників було представлено майже 66 країн, які підтримали цю зустріч, які обговорили перші 5 із 10 пунктів Формули миру", — сказав він в інтерв'ю телеканалу NBC News.

За словами президента, наступним кроком буде проведення ще однієї такої зустрічі на рівні радників, під час якої обговорять наступні 5 пунктів.

"І тоді ми зможемо організувати перший саміт щодо Формули миру. Це станеться. Я впевнений, що на саміт приїдуть представники всіх континентів. І коли ми матимемо Формулу миру з усіма пунктами й деталями того, як закінчити війну, коли цей документ буде готовий, ми обов'язково передамо його російській стороні. А для того, щоб це сталося, вони повинні спочатку піти з нашої землі. Умова для дипломатії — залишити наш суверенітет", — зазначив Зеленський.

Як писала "ДС", Володимир Зеленський допускає зміну українським командуванням стратегії бойових дій проти російських загарбників.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua