• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"УЗ — банкрут": Зеленський висловився за облаштування ТРЦ на вокзалах

У зв'язку з важким фінансовим становищем держкомпанії "Укрзалізниця" залізничні вокзали в Україні можна переобладнати в торгово-розважальні центри

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це президент Володимир Зеленський розповів, спілкуючись з журналістами на форумі «Україна 30. Економіка без олігархів», передає "ДС".

"Ми всі бачимо, що відбувається в Укрзалізниці. На це неможливо дивитися без сліз. Я бачив повністю їхню математику, їх заборгованість. Вони банкрут. Мільярди", — розповів Зеленський.

За його словами, компанія на сьогодні виплачує кредити, які брали під 12-13% в доларах.

"Зараз прийшов новий міністр (Олександр Кубраков — "ДС") — його завдання перейти від банкрутства до підприємства, яке заробляє гроші", — розповів президент.

Він додав, що в зв'язку з цим "не бачить великої проблеми", щоб на вокзали зайшли "круті рітейли".

"Щоб на вокзалах були кінотеатри, кафе... Я вважаю, що у нас повинно бути законодавство, яке це дозволяє... Я б здав в концесію всі вокзали. Було б дуже круто. Нехай заробляють" — вказав глава держави.

Нагадаємо, в травні Зеленський заявляв, що "Укрзалізниця", яка є стратегічним підприємством України, більше не повинна брати незрозумілі кредити, а повинна налагоджувати співпрацю з серйозними приватними інвесторами, щоб же не бути збитковою.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua