• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

У британській розвідці вказали на ймовірну підготовку Росії до ударів по інфраструктурі України взимку

У Міністерстві оборони Великої Британії прогнозують, що Росія взимку завдаватиме ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України, як і минулого року

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у огляді британського оборонного відомства за 16 вересня, передає "ДС"

У британській розвідці нагадали, що Росія атакувала українську енергетичну інфраструктуру у період з жовтня 2022 року по березень 2023 року. Для ударів РФ в основному використовувала ракети Х-101 (AS-23 KODIAK), які запускала стратегічна авіація з російської території.

У відомстві, посилаючись на дані з відкритих джерел, підкреслили, що з квітня 2023 року Росія стала менше витрачати крилатих ракет повітряного пуску, в той час, як російські лідери підкреслили зусилля, спрямовані на збільшення темпів виробництва такого озброєння.

"Тому Росія, ймовірно, здатна створити значні запаси крилатих ракет повітряного пуску. Існує реальна можливість того, що Росія знову зосередить цю зброю проти українських інфраструктурних об'єктів взимку", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у ЗСУ також прогнозують, що в осінньо-зимовий період, найімовірнішими цілями стануть об'єкти критичної інфраструктури і насамперед — енергетика.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua