• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

В Центрі інформбезпеки назвали річний бюджет відомства

Річний бюджет новоствореного Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при міністерстві культури та інформаційної політики (МКІП) становитиме близько 10 мільйонів гривень

Любов Цибульська
Любов Цибульська / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сказала глава Центру Любов Цибульська в інтервʼю Бабелю, передає "ДС".

"Близько 10 мільйонів гривень на рік. Дуже мало, але, сподіваюся, згодом буде більше. Ми говоримо лише про державний бюджет, але на окремі інформаційні кампанії ми плануємо залучати й донорів", — сказала Цибульська.

Вона розповіла, що у центрі поки працює дев’ятеро людей. За її словами, інші посади ще не заповнено.

"Я щодня проводжу співбесіди, розглядаю дуже потужних кандидатів, але поки ми не потиснули руки, їхні прізвища не називатиму. Я дуже вірю в силу команди. Знаю, що навіть п’ятеро людей можуть зробити дуже багато. Це питання більше професіоналізму, ніж чисельності чи бюджету", — сказала глава Центру.

Вона додала, що в центрі будуть дві групи: реактивна і проактивна. Реактивна — це ті, хто швидко аналізують новини, спростовують дезінформацію та створюють щоденний продукт — пости в соцмережах, швидкі інфографіки. А проактивна — це робота над довготривалими речами: інформаційними кампаніями, тренінгами.

Також Цибульська пояснила, чим відрізнятиметься Центр при МКІП від Центру протидії дезінформації при РНБО.

"У нас із РНБО різні експертизи. До Ради нацбезпеки стікається інформація з усіх розвідувальних органів, вони мають право приймати серйозні рішення — наприклад, накладати санкції. Наш центр більше про комунікаційну діяльність", — сказала вона.

Нагадаємо, указом від 2 квітня президент Володимир Зеленський призначив Поліну Лисенко головою Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua