• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В ГБР подвійні стандарти, всі бояться: слідчий Корецький розповів деталі

Реклама на dsnews.ua
У Держбюро розслідувань в даний час склалася негативна атмосфера через кадрової політики і сумнівних з точки зору законності звільнень

Про це розповів керівник слідчої групи ДБР, який веде більшість справ проти Порошенка, Олег Корецький в інтерв'ю "Главкому", передає "ДС".

Він зазначив, що не попереджав своє керівництво про те, що дасть відверте інтерв'ю.

"А для чого? Вони сказали, що не бачать мене (посади - ред.), хоча я вважаю, що вони просто бояться правди. Це така політика подвійних стандартів. Ось вони зараз тримають слідчих у напрузі, тому що ні для кого не секрет, що в березні вони звільнили 20-25 слідчих", - сказав слідчий.

За словами Корецького, ці звільнення були незаконними і існували вакансії, на яке цих людей можна було перевести.

"Їх просто звільнили. А у них - сім'ї. Закон захищає всіх, всі вони відновляться (у посаді - ред.). І це будуть мільйонні втрати бюджету, тому що кожен слідчий за рік заробляє 500-600 тисяч, і вони заберуть свої кошти, коли відновляться", - пояснив він.

Слідчий також додав, що зараз буде проводитися переатестація слідчих

"Зараз стоїть питання переатестації слідчих, тобто переведення їх з посади держслужбовця на посаду в правоохоронних органах. І слідчі зараз під прицілом. Там зараз атмосфера дуже негативна, тому що всі бояться", - додав Корецький.

Як повідомляла "ДС", Олег Корецький публічно заявив про тиск на нього з боку керівництва Держбюро розслідувань у розслідуваннях виробництв, в яких фігурує п'ятий президент, лідер "Європейської Солідарності", нардеп Петро Порошенко.

    Реклама на dsnews.ua