• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

В ГБР почали розслідування відносно своїх працівників, підривали обороноздатність України

Реклама на dsnews.ua
Працівники Державного бюро розслідувань, вилучили військові прилади з військових частин Повітряних сил ЗСУ, відсторонені від посади на час службового розслідування стосовно їх дій

Про це йдеться в офіційній заяві Державного бюро розслідувань, інформує "ДС".

"2 липня о 22:50 вилучені військові прилади (клістрони) були повернуті у військові частини. За фактом вилучення військових приладів з військових частин Повітряних сил Збройних сил України в Державному бюро розслідувань, розпочато службове розслідування, на час якого посадові особи, причетні до вилучення техніки, відсторонені від займаних посад. За результатами службового розслідування буде вирішено питання про їх подальше звільнення", - заявили в ГБР.

Зараз матеріали кримінального провадження витребувані з територіального управління ДБР, розташованого в місті Хмельницькому, і передано для подальшого розслідування в Головне слідче управління ДБР.

Також, за матеріалами Управління внутрішнього контролю, Головним слідчим управлінням ДБР відкрито кримінальне провадження за фактом перевищення влади або службових повноважень працівниками ДБР та СБУ під час вилучення військового майна (ч. 3 ст. 365 КК).

Як повідомляла "ДС", 2 липня Командування Повітряних Сил ЗСУ заявило про обшуки в трьох військових частинах зенітних ракетних бригад у Хмельницькому, Одеській та Херсонській областях. Також військові заявили про вилучення клістронів - надвисокочастотних приладів, які є одним з основних елементів системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль.

У Повітряних силах назвали подію спланованою акцією, спрямованою на підрив обороноздатності держави.

    Реклама на dsnews.ua