• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В ГБР вирішили повернути у військові частини обладнання для ЗРК і розібратися зі своїми

Реклама на dsnews.ua
Державне бюро розслідувань проведе внутрішню перевірку у зв'язку з вилученням з трьох військових частин Повітряних Сил ЗСУ обладнання, а також поверне дане обладнання військовим

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Держбюро розслідувань, передає "ДС".

"Слідчі Державного бюро розслідувань в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за матеріалами Головного управління військової контррозвідки СБУ, 1 липня 2020 провели санкціоновані огляди військової техніки на території декількох військових частин Повітряних сил Збройних сил України. В ході слідчих дій було вилучено 7 приладів НВЧ (клістрони)", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що в той же день слідчі Держбюро розслідувань повернули 3 приладу в одну з військових частин, ще 4 приладу буде повернутий сьогодні, 2 липня.

"Керівництвом Державного бюро розслідувань ініційовано проведення службового розслідування, в ході якого буде дана оцінка правомірності дій працівників ДБР", - резюмували в ГБР.

Як повідомляла "ДС", раніше Командування Повітряних Сил ЗСУ заявило про обшуки в трьох військових частинах зенітних ракетних бригад у Хмельницькому, Одеській та Херсонській областях. Також військові заявили про вилучення клістронів.

    Реклама на dsnews.ua