• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Харкові помітили борди з Притулою: шоумен заявив, що вони не передвиборні

15 травня в Харкові з'явилися білборди з відомим шоуменом Сергієм Притулою та написом "Нам тут жити"

Сергій Притула
Сергій Притула
Реклама на dsnews.ua

На це звернули увагу користувачі соцмереж, передає "ДС".

На сторінці Сергія Притули у Facebook користувачі соцмережі почали ставити питання про участь у мерських перегонах у Харкові, але вони залишалися без відповіді. Ніяких заяв сам шоумен не робив, аж до сьогодні.

17 травня шоумен опублікував на своєму YouTube-каналі відео, в якому заявив, що не балотуватиметься на посаду мера Харкова. Він вважає, що цю посаду повинен обійняти хтось із харків'ян.

«Останнім часом країною поширюються чутки про те, що я буду балотуватися на посаду харківського міського голови. Сьогодні настав час сказати чесно і відверто. Я — ні! Я не кандидат на посаду харківського міського голови. Я навіть не збирався. Я переконаний, що главою Харкова має бути людина, яка живе в Харкові», — заявив Притула.

Нагадаємо, шоумен і екскандидат у мери Києва Сергій Притула заявив, що у нього є амбіції очолити партію "Голос", а голова партії Кіра Рудик повинна піти з цієї посади.

Як повідомляла "ДС", 10 лютого 2021 року Сергій Притула вийшов із політради партії "Голос" і перестав бути заступником голови політичної сили. У той же час він залишився членом партії, а також заявив, що "працює над її розвитком".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua