• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

В Ізраїлі відкрилося посольство ОАЕ

У Тель-Авіві 14 липня відбулася урочиста церемонія відкриття Посольства Об'єднаних Арабських Еміратів

vesty.co.il
Реклама на dsnews.ua

В урочистій церемонії взяв участь новий президент країни Іцхак Герцоґ і посол ОАЕ в Ізраїлі Мухаммед аль-Хадж, передає "ДС" з посиланням на vesty.co.il.

В ході церемонії біля будівлі посольства були підняті прапори обох країн. Після цього посол ОАЕ виступив з промовою, в ході якої назвав відкриття диппредставництва "базою для продовження нашої співпраці".

"З початку нормалізації звʼязків між нами ми вперше стали свідками ділових обговорень і відкриття нових можливостей для співпраці, в тому числі в науковій та медичній сферах. Жителі регіону хочуть бачити Близький Схід стабільним і процвітаючим. Настав час для нових підходів і дискусій про краще майбутнє для всіх близькосхідних народів", — сказав він.

Іцхак Герцоґ вважає відкриття Посольств "наріжним каменем на шляху до мирного врегулювання, процвітання і безпеки на Близькому Сході".

Герцоґ також подякував колишньому премʼєр-міністру Біньяміну Нетаньяху за зусилля в просуванні миру між країнами.

"Це історична угода не має стати останньою. Ми — мирна країна, і всі ті, хто зацікавлений в мирі з нами, будуть зустрінуті з розпростертими обіймами", — додав президент.

Як повідомляла "ДС", 13 серпня 2020 року Ізраїль встановив дипломатичні відносини з ОАЕ. Емірати стали першою країною Перської затоки, з якою Ізраїль погодив мирний договір.

Ізраїль, Обʼєднані Арабські Емірати і Бахрейн досягли домовленості про нормалізацію відносин і відповідна угода була підписана 15 вересня 2020 року в США в присутності тодішнього американського президента Дональда Трампа.

18 жовтня 2020 року Ізраїль встановив дипломатичні відносини з Бахрейном.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua