• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Кабміні хочуть "інформаційно реінтегрувати" жителів окупованого Криму та Донбасу

В українському уряді готують план інформаційної реінтеграції жителів тимчасово окупованих територій Донбасу, Криму та Севастополя

Кабмін
Кабмін
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ростислав Замлинський, передає "ДС".

За його словами, конкретні кроки, які уряд планує вживати в рамках інформаційної реінтеграції жителів цих територій, будуть викладені в програмних документах, які зараз розробляються і скоро будуть представлені для затвердження Кабміном: Стратегії розвитку півдня України та Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей.

«Коли ми говоримо про реінтеграцію, перш за все реінтеграція — це про людей. Це про ментальність. Після того як ми реінтегруємо людей — наших громадян, які проживають у тимчасово окупованому Криму, в місті Севастополь, на окремих територіях в Донецькій і Луганській областях, після цього настане повноцінна реінтеграція», — додав він.

Окремо заступник міністра зазначив, що вже розроблений і знаходиться на стадії узгодження закон про основи перехідного періоду, який дасть відповіді на ключові питання роботи механізму звільнення, реінтеграції та поступового відновлення окупованих територій.

У кінці 2020 року було затверджено Концепцію майбутньої стратегії економічного розвитку Донеччини та Луганщини.

Нагадаємо, раніше Кабмін підготував законопроєкт, який спрощує процедуру надання громадянства іноземним бійцям операції Об'єднаних сил (ООС) на Донбасі. Йдеться про тих, хто брав участь у захисті територіальної цілісності і недоторканності України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua