• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

До Києва пустили російського репера-"кримнашиста" Басту, — Стерненко

До Києва пустили російського музиканта Василя Вакуленка (відомого як репер Баста), який виступав на гастролях в окупованому Криму

Репер Баста
Репер Баста / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив громадський активіст Сергій Стерненко, передає "ДС".

Стерненко вказав, що раніше Вакуленко неодноразово гастролював в Криму і не визнавав, що порушував український закон. Активіст зазначив, що репер їздив на гастролі на окупований півострів, але термін дії заборони на вʼїзд в Україну вже закінчився. Також активіст нагадав, що в 2017 році Баста був одним з тих, хто вибирав найкращу пісню про Кримський міст, незаконно побудований окупаційною владою.

"Участь в заході, який прославляє окупацію Криму, є прямою підставою не пускати його в Україну як особу, яка загрожує національній безпеці… СБУ про це знала, але його таки пустили", — написав Стерненко в соцмережі.

У відеоролику до посту активіст заявив, що про можливий приїзд Вакуленко була своєчасно проінформована Служба безпеки. Стерненко нагадав, що в 2017 році СБУ заборонила Вакуленку вʼїзд в Україну на три роки. Після цього росіянин не раз говорив, що не розуміє, чому йому заборонили вʼїзд.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua