• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

У Луганській ОДА зафіксовано спалах COVID-19

Реклама на dsnews.ua

У будівлі Луганської облдержадміністрації, яке знаходиться у Сєвєродонецьку, на 14 днів запроваджено заходи щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції у зв'язку з виявленням хворого серед співробітників

Про це йдеться в розпорядженні на сайті ОДА, передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

У пресслужбі облдержадміністрації журналістам пояснили, що документ було підписано виконувачем обов'язків голови ОДА Наталією Романенко, оскільки глава адміністрації Сергій Гайдай перебуває у відпустці.

Обмежувальні заходи пояснюються тим, що у будівлі ОДА були зареєстровані «випадки захворювання». У пресслужбі ЛугОГА журналістам сказали, що діагноз COVID-19 підтверджено у одного з чиновників. У кого саме, не уточнюється.

Главою області наказано на два тижні обмежити доступ сторонніх осіб у приміщення. Також вводиться обмеження на проведення масових заходів, нарад, засідань колегіальних і дорадчих органів. Зазначені заходи будуть проводитися в режимі телефонних або відеоконференцій.

Щодня на початку і в середині робочого дня буде проводитися температурний скринінг працівників облдержадміністрації, а також опитування про стан їх здоровʼя. Також заплановано дезінфекцію приміщень. По можливості, працівники будуть переведені на віддалений режим роботи.

    Реклама на dsnews.ua