• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Мінфіні заявили, що з Фонду боротьби з COVID-19 витратили менше 30% коштів

Реклама на dsnews.ua

Станом на 1 вересня 2020 року з Фонду боротьби з COVID-19 витратили 19,1 млрд грн з передбачених 66 млрд грн — це 29% від загальної суми

Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко в коментарі "Економічній правді", передає "ДС".

"Станом на 1 вересня на охорону здоров'я використано — 583 млн грн з 16,3 млрд грн виділених коштів, на соціальний захист — 8,8 млрд грн з 10,6 млрд грн, на забезпечення правопорядку — 2,4 млрд грн з 2,5 млрд грн.

Міністерству освіти і науки України, а саме на повернення коштів за пробне ЗНО, направлено і використано 52,5 млн грн. На будівництво і ремонт доріг використано 7,2 млрд грн з 35 млрд грн, на сферу культури виділено 1 млрд грн, які поки не використані", — відзвітували в Мінфіні

У той же час на відновлення видатків, які були скорочені при створенні Фонду, виділили 524,2 млн грн, які також ще не використані.

"Мета Мінфіну — забезпечити ефективний розподіл коштів Фонду боротьби з COVID-19 та інших бюджетних коштів на подолання пандемії і забезпечити максимальний контроль і цільове їх використання.

Зі свого боку Мінфін буде і надалі регулярно публікувати на своєму сайті інформацію про бюджетні видатки на подолання COVID-19 для забезпечення громадського контролю за використанням цих коштів", — додав міністр.

Як повідомляла "ДС", раніше в Кабміні визнали, що в "коронавірусному" фонді не залишилося грошей.

Однак президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Харківську область відзначив, що у Фонді боротьби з COVID-19 є кошти, а поширювана про нього інформація не відповідає дійсності.

    Реклама на dsnews.ua