• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Міноборони заявили, що не звільняли Бурбу

У Міністерстві оборони України заперечують звільнення з військової служби ексначальника Головного управління розвідки генерал-полковника Василя Бурби

Василь Бурба
Василь Бурба
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться на сайті Міноборони, передає "ДС".

"У медіа було поширено неправдиву інформацію про факт і обставини нібито звільнення з військової служби колишнього начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-полковника Василя Бурби. Міністерство оборони України офіційно повідомляє, що наказу на звільнення з військової служби генерал-полковника Василя Бурби не було", — йдеться в повідомленні.

"Інформація в медіа є емоційного характеру, вона не відповідає дійсності та спрямована на підрив довіри до керівництва держави та Міністерства оборони України. Закликаємо громадян та засоби масової інформації не поширювати дезінформацію та не ставати засобом інформаційної зброї, яку політичні опоненти та держава-агресор намагаються використовувати для дестабілізації ситуації в Україні в своїх інтересах", — додали в Міноборони. 

Нагадаємо, раніше журналіст Юрій Бутусов заявив, що колишнього главу Головного розвідувального управління (ГУР) Міноборони Василя Бурбу звільнили з військової служби шляхом надання свідчень слідчій комісії Верховної Ради, яка займається розслідуванням "справи вагнерівців".

24 вересня Бурба в режимному приміщенні дав свідчення у справі найманців ПВК "Вагнера" тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua