• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Мін'юсті пояснили, що буде з олігархами, які приховають статки

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що внесений до Верховної Ради законопроєкт передбачатиме серйозні наслідки для олігархів

Денис Малюська
Денис Малюська / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йшла мова в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

Малюська наголосив, що після відновлення кримінальної відповідальності за брехню в деклараціях, українським олігархам за приховування статків загрожуватиме вʼязниця.

"Чимало хто звинувачує, що наслідків для олігархів начебто немає. Є і вони величезні — декларування. Якщо хтось з олігархів сховає якийсь актив, де він заробляє гроші на державному бюджеті, — вʼязниця. Законопроект, ветований президентом, буде відкоригований і навіть відсутня декларація буде тягнути за собою вʼязницю. Наслідок шалений", — сказав міністр.

Як писала "ДС", 3 червня на сайті Верховної Ради зʼявився текст законопроєкту №5599 "Про запобігання загроз національній безпеці, повʼязаних з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

У пʼятницю, 4 червня, президент України Володимир Зеленський заявив, що має намір винести питання про статус олігархів в Україні на всеукраїнський референдум. Він підкреслив, що це може бути єдине питання, яке буде обговорюватися за допомогою референдуму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua