• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

В Одесі депутат закликала ігнорувати карантин і йти в церкву

Реклама на dsnews.ua
Депутат Одеської міської ради Ірина Есенович висловила впевненість у тому, що всі, хто піде до церкви на Великдень "з щирим бажанням вшанувати Бога", - не заразяться COVID-19

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"У тому і є віра - не сумніватися в Бога ніколи! А в Біблії написано: "не залишати збори", "віра без справ мертва"! Що ж ти за християнин, якщо сумніваєшся в Бога! Наша сім'я піде в храм поклониться Богові (навіть якщо служби не буде), ми біля помолимося, прославимо і підемо додому продовжувати славити!" - заявила депутат.

Вона зазначила, що Христос на те й умер, щоб дати людям здоров'я і спасіння. А для неї похід в храм на Великдень стане "перевіркою віри".

"Примітка: для мене храм - це зібрання віруючих! І це може бути на вулиці, в будинку, в будівлі - де завгодно! Мій пост про те, що Великдень ніхто не скасує! Що наша сім'я буде славити Бога, навіть якщо за це будуть розстрілювати!" - категорично висловилася Есенович.

Нагадаємо, раніше український боксер Олександр Усик сказав, що українцям треба ігнорувати карантин, ходити в церкву і причащатися.

    Реклама на dsnews.ua