• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В ОПУ стурбовані внутрішнім конфліктом у Національному банку

Офіс президента закликає керівництво Національного банку України відкинути особисті амбіції та діяти виключно в межах повноважень

НБУ
НБУ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні ОП в Facebook, передає "ДС".

Як наголошується в повідомленні, в "Офісі президента зростає стурбованість щодо внутрішніх чвар в Національному банку України".

"Хоча президент не може і не буде втручатися в будь-яке розслідування, яке триває, ми закликаємо всіх відповідних посадових осіб діяти виключно в інтересах України і не переслідувати будь-які особисті інтереси при виконанні своїх обовʼязків", — йдеться в повідомленні.

В офісі запевнили, що продовжать за підтримки західних партнерів робити все необхідне, "щоб повернути всі вкрадені в українського населення кошти, включно з грошима, повʼязаними з ПриватБанком".

В Офісі Президента зростає стурбованість щодо внутрішніх чвар у Національному банку України._________________Офіс...

Posted by Офіс Президента України on Friday, March 19, 2021

Нагадаємо, 15 березня генеральний прокурор Ірина Венедиктова санкціонувала повідомлення про підозру трьом колишнім посадовим особам ПриватБанку.

Так, підозри оголошені ексголові правління ПриватБанку Олександру Дубілету, колишньому заступнику голови правління, директору казначейства ПриватБанку Людмилі Шмальченко і директору департаменту міжбанківських операцій Надії Конопкіній.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua