• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В ОПУ хочуть захистити Зеленського від "неугодних" ЗМІ: подробиці

Реклама на dsnews.ua
Офіс президента хоче, щоб діяльність глави країни Володимира Зеленського висвітлювалася 20-25 журналістами

Про це заявив заступник керівника ОП Кирило Тимошенко в інтерв'ю виданню "Вести", передає "ДС".

"Думаю, нам необхідний пул журналістів, які ходять на прес-конференції або брифінги. В ньому має бути 20-25 представників ЗМІ, не більше - так робиться в різних країнах Європи, в США", - зазначив Тимошенко.

Також він зазначив, що в таких умовах "розмова виходить предметним і продуктивним". При цьому він запевнив, що "закриватися" від інших ЗМІ ніхто не збирається - ОП буде відповідати на їхні запити і "відправляти до них голову Офісу або його заступників".

"Це найбільш продуктивна і робоча схема. Щоб прийшли 25 акредитованих журналістів отримали 25 відповідей. Інакше це перетворюється в процес обміну думками з президентом, самоствердження, світські бесіди", - сказав заступник голови ВП, зазначивши, що усвідомлює, що при цьому буде багато незадоволених.

Нагадаємо, що на прес-конференцію Зеленського 20 травня акредитували далеко не всіх журналістів. Частини видань ("Літери", "Главком", "Тиждень" та інші) відмовили, пославшись на карантин через коронавіруса. На прес-конференції помітили Дмитра Гордона, який нещодавно оскандалився інтерв'ю з коллаборационисткой Наталією Поклонської і терористом Ігорем Гиркиным. Також там була журналістка скандального телеканалу NewsOne Діана Панченко і пропагандисти Шарій.немає.

    Реклама на dsnews.ua