• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

В ОПУ опубліковали фото зустрічі Зеленського з чотирма його колегами у Варшаві

Президент України Володимир Зеленський в рамках робочого візиту до Польщі взяв участь в урочистостях з нагоди 230-ї річниці конституції країни 3 травня

Зустріч п'яти президентів
Зустріч п'яти президентів / President.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Володимир Зеленський привітав президента Польщі Анджея Дуду з цією датою, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу голови української держави.

«Демократичні цінності – ознака історії Польщі. Шаную польську традицію законотворчості та впровадження реформ. Конституція Польщі була проявом прагнення до справедливості, яке обʼєднує наші країни та всю європейську спільноту», – зазначив Зеленський.

В ОПУ нагадали, що для Польщі День Конституції 3 травня особливо важливий, адже саме цим документом було урівняно права деяких верств населення, поділено владу на законодавчу, виконавчу та судову, він став основою польської демократії, його й досі глибоко шанує народ Польщі.

"Саме тому для відзначення 230-річчя Конституції 3 травня президент Республіки Польща Анджей Дуда запросив лідерів чотирьох дружніх держав. Крім президента України Володимира Зеленського, в урочистостях взяли участь президент Естонії Керсті Кальюлайд, президент Литви Гітанас Наусєда та президент Латвії Егілс Левітс. Глави держав підписали спільну декларацію", — зазначили у пресслужбі Зеленського.

Керсті Кальюлайд, Анджей Дуда, Володимир Зеленський
Керсті Кальюлайд, Анджей Дуда, Володимир Зеленський

Нагадаємо, у понеділок, 3 травня, у Варшаві відбудеться президентський саміт глав держав України, Польщі, Литви, Латвії та Естонії в рамках святкування 230-ї річниці прийняття Конституції Речі Посполитої.

Крім того, відбудуться двосторонні переговори між президентами України і Польщі.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua