• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

В ОПУ пообіцяли взятися за нелегальний ринок нафтопродуктів

Пріоритетом влади найближчим часом буде боротьба з нелегальним ринком нафтопродуктів

Зустріч за участі Юлії Свириденко
Зустріч за участі Юлії Свириденко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила заступниця голови Офісу президента Юлія Свириденко під час зустрічі з представниками основних операторів ринку нафтопродуктів України, передає "ДС".

В ОПУ нагадали, що 14 травня Кабінет міністрів запровадив граничний рівень торговельної надбавки до середньої ціни дизельного пального (7 грн/літр) і бензину (5 грн/літр). Метою було запобігти необґрунтованому зростанню цін на пальне у роздрібних мережах.

"Під час розмови в Офісі Президента учасники зустрічі зазначили, що зростання цін на заправках зумовлене як подорожчанням сировини на світових ринках, так і нелегальним ринком нафтопродуктів всередині країни, а також системним ухиленням від сплати податків нафтопереробниками. Це призводить до того, що компанії, які працюють на ринку прозоро, програють конкуренцію за споживача менш доброчесним постачальникам пального", — кажуть в Офісі президента.

Представники операторів наголосили, що підтримують "встановлення чесних і прозорих умов для роботи бізнесу".

Зі свого боку Юлія Свириденко зазначила, що пріоритетом влади найближчим часом буде боротьба з нелегальним ринком нафтопродуктів, через який бюджет недоотримує до 20 млрд грн.

За її словами, президент і уряд готові розглянути пропозиції представників ринку щодо кроків у цьому напрямку.

Як писала "ДС", мережі автозаправних станцій ОККО і WOG з 15 травня призупинили продаж преміального дизельного палива і бензину через запровадження граничного рівня торговельної надбавки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua