• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

В ОПУ розповіли, чим Зеленський планує займатися в США

Під час візиту президента України Володимира Зеленського в США планується підписання низки угод у сфері політики, безпеки, військово-технічного співробітництва, економіки та екології

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтервʼю виданню "Європейська правда" повідомив заступник голови Офісу президента Андрій Сибіга, передає "ДС".

За його словами, пройшло установче засідання щодо створення робочої групи з підготовки візиту Зеленського до США. "Ми обговорювали ряд угод, які повинні бути підписані в ході цього візиту", — уточнив Сибіга.

Він зазначив, що частина цих угод стосуються безпеки і військово-технічного співробітництва. Візит Глави держави в США націлений на досягнення конкретних результатів за конкретними напрямками — від політики до економіки та екології. "Ми ставимо амбітні цілі", — додав заступник голови ОПУ.

Як писала "ДС", 7 червня відбулася розмова Джо Байдена і Володимира Зеленського. Президент США заявив про цілковиту підтримку євроатлантичної інтеграції України. Також лідери обговорили питання енергетичної безпеки. Згодом зʼясувалося, що повідомлення про телефонну бесіду, оприлюднене на сайті українського президента, було відредаговано. Зміни стосувалися абзацу, в якому йшла мова про перспективи вступу України в НАТО. Фактично ОПУ приписав Байдену те, чого він не казав.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua