• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

В ОПУ вручили посвідчення учасника бойових дій понад 20 добровольцям (ФОТО)

В Офісі президента України відбулося чергове засідання Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Главі держави, під час якого 26 добровольців отримали посвідчення учасника бойових дій

Добровольцям вручили посвідчення учасника БД
Добровольцям вручили посвідчення учасника БД
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті президента України, передає "ДС".

Зокрема, голова Консультативної ради Сергій Куніцин і заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександр Голоднюк вручили посвідчення учасника бойових дій бійцям добровольчого батальйону «Айдар», які брали участь в Антитерористичній операції на сході України у 2014 році.

Упродовж семи років добровольці безрезультатно зверталися до державних структур та інстанцій, щоб домогтися справедливості стосовно підтвердження їхньої участі в бойових діях.

«Я знаю, що ви йшли за Україну з відкритою душею. Минуло сім років, щоб ви отримали статус учасника бойових дій. Це серйозний крок. Ми вам вдячні за те, що ви захищали й продовжуєте захищати Україну», – сказав Сергій Куніцин.

Учасники засідання також вшанували пам’ять загиблих захисників хвилиною мовчання.

Нагадаємо, народні депутати під час засідання 3 червня звернулися до президента Володимира Зеленського з проханням розглянути на засіданні РНБО виключення бійців добровольчого батальйону ім. Шейха Мансура зі списку санкцій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua