• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

В ОПУ заявили про надзвичайно складну організацію зустрічі з Путіним

Підготовка зустрічі лідерів України та Росії Володимира Зеленського та Володимира Путіна триває на рівні Офісу президента України та Адміністрації президента Росії, але узгодження її порядку і організація надзвичайно складні

Володимир Путін, Володимир Зеленський/Getty Images
Володимир Путін, Володимир Зеленський/Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник глави ОПУ Михайло Подоляк в зв'язку з заявою президента РФ про те, що йому завжди є про що поговорити з президентом України, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"У цьому випадку цілком можна обійтися без спекуляцій. Очевидно, що зустрічі на подібному рівні завжди потрібні. Очевидно, що подібного рівня зустрічі надзвичайно складні за погодженням порядку і організації", — сказав він.

При цьому Подоляк наголосив, що підготовка зустрічі триває на рівні Офісу президента України та Адміністрації президента Росії.

"Повинні бути узгоджені всі деталі, перш ніж може бути озвучена конкретика по її організації", — додав він.

Нагадаємо, Володимир Путін вважає, що у нього є теми для розмов з президентом України Володимиром Зеленським. "У нас в двосторонніх відносинах стільки накопичилося проблем, що потрібно було б говорити про це", — сказав Путін.

Як повідомляла "ДС", Володимир Путін також не виключив, що Україна може стати членом НАТО, але це буде "червоною лінією" для РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua