• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

У парламенті мають намір ініціювати психіатричний огляд кандидатів у нардепи

Депутатська група "За майбутнє" зареєструє в парламенті проект закону, згідно з яким всі кандидати на виборні посади, включно з народними депутатами та іншими державними службовцями, повинні перед вступом на посаду проходити психіатричний огляд

У парламенті мають намір ініціювати психіатричний огляд кандидатів у нардепи
У парламенті мають намір ініціювати психіатричний огляд кандидатів у нардепи
Реклама на dsnews.ua

Про це нардеп Тарас Батенко заявив з трибуни Верховної Ради, передає "ДС" з посиланням на "Гордон".

"З сумом мусимо констатувати, що в цій сесійній залі посіяна атмосфера ненависті з боку деяких представників монобільшості, мова йде про главу комітету з питань соцполітики", — сказав він, маючи на увазі висловлювання нардепа від "Слуги народу" Галини Третьякової.

Він сподівання, що фракція монобольшості зробить висновки, і "людина, яка сіє людиноненависницькі висновки у своїй роботі", буде відсторонена не тільки від декількох засідань парламенту, а й від керівництва комітетом.

Він наголосив на необхідності "невідкладно передбачити зобов'язання всіх кандидатів на виборні посади… проходити психіатричний аналіз".

Батенко також додав, що група і сім'я позафракційного нардепа Антона Полякова чують багато інсинуацій на тему його загибелі.

"10 днів минуло від смерті нашого колеги — і вашого колеги — пана Антона Полякова. До сих пір ми не отримали чіткої відповіді від правоохоронних органів щодо всіх обставин його смерті", — сказав він, звертаючись до депутатів.

Нардеп закликав МВС, прокуратуру та інші правоохоронні органи провести швидке неупереджене розслідування.

Нагадаємо, під час пленарного засідання 8 жовтня народні депутати від групи "Партія "За майбутнє" заявили, що нардеп від "Слуги народу" Галина Третьякова в партійному чаті "слуг" прокоментувала смерть Антона Полякова фразою: "На одного ворога менше".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua