• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У популярному морському музеї в Стокгольмі запускають україномовний аудіогід у (ФОТО)

Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг і перша леді Олена Зеленська 6 червня презентували в Києві арт-зону, присвячену дружбі двох країн, та оголосили про запуск ще одного україномовного аудіогіду в музеї

Тобіас Тиберг і Олена Зеленська
Тобіас Тиберг і Олена Зеленська
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Офісу президента, передає "ДС".

"Україну та Швецію об’єднують не тільки спільні події минулого, а й теплі, дружні взаємини в наш час. Розширюючи нашу дружбу та співпрацю, ми запускаємо україномовний аудіогід у Музеї Ваза в місті Стокгольмі. Це найпопулярніший музей Швеції", — зазначила Олена Зеленська під час презентації.

Музей Ваза — морський музей у столиці Швеції Стокгольмі, на острові Юргорден. У ньому представлене судно "Ваза" — єдиний у світі корабель XVII століття, що зберігся до наших днів.

Аудіогід українською у стокгольмському музеї став 18-м, запущеним за ініціативою першої леді України.

Старовинне судно в Музеї Ваза
Старовинне судно в Музеї Ваза

Гості презентації мали змогу сфотографуватися в інтерактивних арт-зонах і "перенестися" до Швеції за допомогою технологій доповненої реальності.

"Сьогодні ми презентуємо піший маршрут куточками Швеції просто тут, у центрі Києва. Ці куточки – це арт-зони, присвячені тисячолітній дружбі, різноманітності, гендерній рівності, інноваційності, екологічності та безбар’єрності", — прокоментував Тобіас Тиберг. 

З 6 червня до 1 липня всі охочі зможуть пройтися пішохідним маршрутом від Національного музею історії України до Арки дружби народів.

Як писала "ДС", Олена Зеленська запустила два нові україномовні аудіогіди у Галатській вежі в Стамбулі та в Музеї анатолійських цивілізацій в Анкарі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua