• USD 36.6
  • EUR 37.4
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

У президентському рейтингу без змін: лідирують Зеленський і Порошенко

Якби в Україні найближчим часом проходили вибори президента, лідирували б на них чинний очільник держави Володимир Зеленський та пʼятий президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко. Нинішнього гаранта у другому турі готові підтримати 60,4% респондентів, а його попередника – 39,6%

Петро Порошенко та Володимир Зеленський
Петро Порошенко та Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Відповідні результати опублікував Центр Разумкова, передає "ДС".

Йдеться про тих осіб, які мають намір взяти участь у виборах і визначилися. Серед усіх опитаних, підтримка становить 33,3% та 20,3% відповідно.

Серед усіх кандидатів на виборах перше місце також займає Володимир Зеленський – 32,4% голосів, і Петро Порошенко – 17,2% тих, хто має намір взяти участь у виборах і визначився.

Далі йдуть Юрій Бойко – 13%, Юлія Тимошенко – 9,8% та Ігор Смешко – 7%. Решта кандидатів отримали меншу підтримку.

Дослідження проведене з 11 по 16 червня 2021 року методом інтерв'ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Соціологічне опитування проведене в рамках дослідницького проєкту "Україна: 30 років на шляху до Європи", що фінансується Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Нагадаємо, згідно з дослідженням Інституту майбутнього спільно з Нью Імідж Маркетинг Груп, станом на травень 2021 року рейтинг президента Володимира Зеленського становив 33% серед тих, хто визначився і піде на вибори.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua