• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Раді очікують від Зеленського ще кілька законопроєктів про деолігархізацію

Президент Володимир Зеленський може внести до Верховної Ради ще кілька законопроєктів із пакету деолігархізації

Євгенія Кравчук
Євгенія Кравчук / Фото: Wikipedia
Реклама на dsnews.ua

Про це РБК-Україна повідомила заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, передає "ДС".

"Це будуть паралельні процеси, робота над цими законопроєктами. Очевидно, що частину, мабуть, буде вносити президент, інші — Кабінет міністрів або народні депутати. Але це комплексна робота разом із прийняттям законопроєкту про олігархів", — повідомила парламентарій.

Кравчук анонсувала напрацювання ще семи законопроєктів у рамках деолігархізації. За її словами, зараз в Україні недостатнє законодавче поле, яке регулює діяльність олігархів. Нардеп зазначила, що це зміни до антимонопольного законодавства, в закон про політичні партії тощо.

Як повідомляла "ДС", 3 червня на сайті Верховної Ради з'явився текст законопроєкту №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

При цьому секретар РНБО Данілов 4 червня заявив, що законопроєкт президента Володимира Зеленського про олігархів — лише первинна частина низки законодавчих актів. Всі інші повинні з'явитися через два тижні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua