• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Рада посилить кримінальну відповідальність за сексуальну експлуатацію дітей

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада України прийняли за основу законопроєкт №3055, який посилить покарання за сексуальну експлуатацію дітей

За документ проголосували 286 депутатів Ради, передає "ДС".

"РБК-Україна" уточнює, що відповідні зміни в законодавство розроблені з метою імплементації положень Ланцаротської конвенції.

Згідно з проєктом, каратися буде пропозиція зустрічі, в тому числі з використанням інформаційно-комунікаційних систем або технологій, зроблена повнолітнім особі молодше 16 років, з метою вчинення відносно нього будь-яких дій сексуального характеру або розпусних дій. Але за умови скоєння суттєвих дій, спрямованих на те, щоб така зустріч відбулася. За це загрожує позбавлення волі на строк до 3 років або позбавлення волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

У законі прописано, що, якщо така зустріч відбулася — це буде каратися позбавленням волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Крім того, вищевказані дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або щодо малолітнього, планують карати позбавленням волі на термін від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

    Реклама на dsnews.ua