• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Раді все-таки розглядають скасування переведення годинників в Україні

Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку взявся за доопрацювання до повторного другого читання законопроєкту №4201 про скасування переведення годинника

Переведення годинника
Переведення годинника
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні інформаційного управління апарату ВР, передає "ДС".

Зазначено, що при підготовці законопроєкту надійшло додатково чотири поправки, з яких три пропонується відхилити, а одну врахувати частково. Вона передбачає скасувати перехід на літній час із 1 січня 2022 року.

Під час обговорення члени Комітету підтримали пропозицію скасувати сезонний перехід часу. У той же час пропонується залишитися на зимовому часі для того, щоби забезпечити більш комфортне використання світлого часу.

Комітет не підтримав поправку, якою пропонувалося залишити перехід часу до визначення країн Європейського союзу, а також поправку, що передбачає скасувати сезонний перехід і залишитися на літньому часі.

"Ухвалення рішення по законопроєкту №4201 перенесено на наступні засідання комітету з питань економічного розвитку", — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 3 березня у Верховній Раді в першому читанні підтримали законопроєкт, що передбачає скасування переведення годинників із зимового на літній час. У другому читанні нардепи законопроєкт не підтримали. У Раді говорили, що питання скасування переходу на літній час в Україні можуть вирішити без законопроєкту, обмежившись постановою Кабміну. Але Кабмін це питання не розглядав. В останню неділю березня Україна перейшла на літній час.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua