• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

В рамках програми "Велике будівництво" побудували 100 шкіл, — міністр

Реклама на dsnews.ua

В рамках програми "Велике будівництво" в цьому році в Україні вже завершено будівництво 100 шкіл, а всього підготовлено до реконструкції близько 600 об'єктів — шкіл, дитячих садків, спортивних споруд, приймальних відділень

Про це заявив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов в ефірі програми «Ранок з Україною», передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Мінрегіону.

«Велике будівництво» — це перший в Україні масштабний інфраструктурний проєкт, який виконується не на папері, а дійсно змінює якість життя жителів громад. В цьому році було підготовлено до реконструкції близько 600 об'єктів — шкіл, дитячих садків, спортивних об'єктів, приймальних відділень. Зокрема, на сьогоднішній день будівельні роботи завершені в 100 школах по всій країні. Програма не зупиняється, ми продовжимо її в наступні роки. Вже є на наступний рік потужний план по реконструкції і будівництву соціальних об'єктів, спортивної інфраструктури», — зазначив міністр.

За словами Чернишова, в загальному будівництво було розпочато в 134 школах, середня будівельна готовність яких на сьогоднішній день, за даними ОДА, становить 95%. У садах цей показник становить 94%, а готовність спортивної інфраструктури оцінюється в 90%. Крім того, дуже важливою складовою програми в умовах пандемії є оновлення 210 приймальних відділень в опорних лікарнях. В рамках "Великого будівництва" в 154 приймальних відділеннях в цьому році здійснюється реконструкція і в 56 — капітальний ремонт.

Нагадаємо, в селі Мала Солтанівка Васильківського району "з нуля" завершили зведення дитячого садка в рамках програми "Велике будівництво".

    Реклама на dsnews.ua