• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

В РНБО обіцяли показати всі знайдені активи Фірташа

Рада національної безпеки і оборони має намір оприлюднити інформацію про кошти, заблоковані на рахунках олігарха Дмитра Фірташа

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив журналістам секретар РНБО Олексій Данилов, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Ми домовилися з головою Національного банку, що найближчим часом вийдемо з інформацією, скільки рахунків по кожному рішенню РНБО заблоковано, і яка там кількість грошей. Ми не зможемо їх персоналізувати, бо це персональні дані", — зазначив він.

Про санкції щодо телеканалу "Інтер" і причетності до нього Дмитра Фірташа секретар РНБО заявив: "Будемо розбиратись, скільки там у нього акцій і чи є вони там взагалі. Може там Фірташа немає, а по документах є якась компанія з Віргінських островів чи з будь-яких інших офшорів".

Крім того, Данилов припустив, "що життя Дмитра Фірташа у Відні навряд чи змінилось, він як жив у великому маєтку, там мабуть і живе. Інша справа, що ті майнові права і рахунки, і той бізнес, який у нього є — він заблокований. Ті рахунки, які на його ім’я в Україні, вони заблоковані".

Як писала «ДС», 18 червня Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення про введення повного пакету санкцій проти відомих українських бізнесменів Павла Фукса і Дмитра Фірташа. Рішення було прийнято одноголосно.

24 червня президент Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію рішення РНБО про введення санкцій проти Фірташа і Фукса.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua