• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В РНБО назвали число кібератак в листопаді

Реклама на dsnews.ua
Минулого місяця СБУ і Держслужба спецзв'язку і захисту інформації заблокували 11 кібератак на державний інформаційні ресурси

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов заявив в інтерв'ю виданню "Сьогодні", передає "ДС".

"Ми перебуваємо в постійному режимі відображення кібератак. Всі наші спецслужби працюють у надзвичайно напруженому режимі", - сказав секретар РНБО, додавши, що за кібератаками хакерських угруповань, як правило, стоять ворожі спецслужби, які надихають і направляють їх діяльність".

За словами Данилова, урядовою командою реагування Сегт-іа в українському державному секторі в минулому році було зафіксовано понад 600, у цьому році - понад 300 киберинцидентов та здійснено відповідне реагування.

"У першому півріччі цього року СБУ і Держспецзв'язок нейтралізували потужні DDoS атаки на державні інформаційні ресурси, зокрема, сайт ЦВК, сайт президента України, тільки в листопаді було заблоковано 11 таких атак", - зазначив він.

Секретар РНБО повідомив, що зараз йде робота по формуванню національної системи кібербезпеки, в якій координуючу роль буде грати Національний координаційний центр кібербезпеки.

Нагадаємо, раніше міністр цифровий трансформації Михайло Федоров заявив, що роль кібербезпеки трохи перебільшена, адже історія пам'ятає небагато реальних кіберзагроз.

    Реклама на dsnews.ua