• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

В трьох регіонах завершено пріорітетне розмінування сільгоспземель

Пріорітетне розмінування земель сільськогосподарського призначення проведено в Запорізькій, Дніпропетровській та Черкаській областях

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки, передає "ДС".

"За тиждень підрозділи ДСНС, ЗСУ, Державної спеціальної служби транспорту та неурядові оператори обстежили понад 12 тисяч гектарів земель сільськогосподарського призначення, визначених для першочергового розмінування. Розміновано 2 323 гектари сільгоспземель", — йдеться в повідомленні.

За інформацією операторів, що здійснювали роботи, повністю обстежено визначені Планом першочергового розмінування землі в Черкаській, Дніпропетровській та підконтрольній частині Запорізької області. За результатами обстеження землі в цих регіонах не потребують розмінування.

Зазначається, що мова йде про землі, розташовані на підконтрольних територіях. В регіонах, де тривають бойові дії (наприклад, Запорізька область) в перелік земель пріоритетного розмінування увійшли землі, розташовані не ближче 20 км від лінії активних бойових дій та які не піддаються постійним обстрілам.

Згідно Плану передбачалося обстеження та подальше розмінування в разі потреби:

  • в Черкаській області – 885 га;
  • в Запорізькій області – 1 тис. 232 га;
  • в Дніпропетровській області – 2 тис. 645 га;

В цілому в 9 регіонах України заплановано першочергове обстеження та розмінування в разі потреби 470 тисяч гектар земель сільськогосподарського призначення.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua