• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

В Україні надсилатимуть повістки 17-річним юнакам

Українським юнакам, які не стали на військовий облік, надсилатимуть повістки для прибуття в ТЦК, проте ці заходи не матимуть ніякого відношення до мобілізації

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Сухопутних військ, передає "ДС".

Сухопутники нагадують, що відповідно до статті 14 Закону "Про військовий обов’язок і військову службу" щороку протягом січня – березня беруться на облік громадяни України чоловічої статі, яким у рік взяття на військовий облік виповнюється 17 років.

Взяття громадян України на військовий облік призовників здійснюється у районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

У Сухопутних військах ЗСУ наголошують, що для взяття на військовий облік призовників громадяни України зобов’язані особисто прибути до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строк, визначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких передбачений Міністерством оборони України.

"Юнаки, які з певних причин не стали на військовий облік, оповіщаються за місцем реєстрації за допомогою повісток, для прибуття в ТЦК та постановки на військовий облік. Постановка на військовий облік не має відношення до мобілізаційних заходів, які тривають", — сказано у повідомленні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua