• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

В Україні до COVID-вакцинації залучать студентів-медиків

До кампанії з вакцинації від COVID-19 в Україні мають намір залучити студентів-медиків і інтернів, щоб знизити навантаження на медпрацівників

ВООЗ вже почала тренінги студентів-медиків
ВООЗ вже почала тренінги студентів-медиків / mmhealth.org
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні українського Бюро ВООЗ в Facebook, передає "ДС".

Повідомляється, що ВООЗ розпочала тренінги для викладачів медичних університетів України, щоб залучити студентів 4-5 курсів та інтернів до вакцинації від COVID-19 та знизити навантаження на медичних працівників. Очікується, що їх залучення допоможе заповнити прогалини і задовольнити очікування щодо вакцинації цільових груп населення до кінця 2021 року.

"В Україні, як і в усьому світі, ситуація з поставками вакцин проти COVID-19 постійно змінюється. Українська система охорони здоровʼя задіяна на повну потужність. Тому лікарі потребують допомоги старших студентів-медиків і лікарів-інтернів, які будуть разом з ними робити щеплення, принаймні, у великих центрах вакцинації, щоб у лікарів було більше часу для виконання своїх основних функцій, адже інші хвороби нікуди не поділися", — заявив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

Представник ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт додав, що залучення волонтерів та студентів — це стандартна процедура, яка застосовується в інших країнах.

"Але волонтери без спеціальної медичної освіти можуть виконувати лише обмежені функції. Тому в Україні ми залучаємо студентів-медиків. Ми навчаємо, як робити щеплення від COVID-19 в високоякісний і безпечний спосіб, щоб зменшити ймовірність програмних помилок", — підкреслив він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua