• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

В Україні можуть обмежити роботу кав'ярень і клубів, де вакциновані менш ніж 80% персоналу, — Радуцький

В Україні можуть запровадити обмеження для навчальних закладів, ресторанів, нічних клубів та інших місць масового скупчення, в яких більшість персоналу не вакцинована проти коронавірусу

Кабмін розглядає варіанти посилення обмежень
Кабмін розглядає варіанти посилення обмежень
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив народний депутат від "Слуги народу", глава парламентського комітету з питань здоровʼя нації Михайло Радуцький в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

Він зазначив, що Кабінет міністрів ще не ухвалив, але розглядає варіанти посилення обмежень.

"Це ще не ухвалено, але розглядається Кабміном, що, наприклад, якщо в школі 80% вчителів не вакциновані, то школу можуть перевести на онлайн-навчання. Але, на щастя, в нас поки немає погіршення епідемічної ситуації", — сказав Радуцький.

Також, додав він, такі обмеження можуть запровадити для місць великого скупчення людей — ресторанів, нічних клубів тощо.

"Там також може бути обмеження, що обовʼязково 80% персоналу мають бути вакциновані. Але це поки як варіант, це не рішення уряду і ще не приймалося як якесь правило", — зауважив він.

Як писала "ДС", Михайло Радуцький заявив, що Україна згодом буде вимушена запроваджувати обмеження для невакцинованих проти COVID-19 громадян, як це вже роблять у низці країн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua