• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

В Україні продали першу в'язницю

В Україні на аукціоні продали майно Львівської виправної колонії №48 за 377 мільйонів 500 тисяч гривень. Це сталося в рамках "Великого розпродажу в’язниць"

Денис Малюська
Денис Малюська / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні міністра юстиції Дениса Малюськи в Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні на аукціоні продали перший лот — майно колонії №48 (Хуторівка, 2). Стартова ціна основного об’єкту — 132 млн 674 тис. 303 грн 55 копійок, ціна продажу за результатами торгів — 377 млн 500 тисяч гривень. Зростання ціни на аукціоні — ледь не у три рази!!" — написав Малюська.

Він зазначив, що у торгах взяли участь 7 учасників і це перший продаж "Великого розпродажу в’язниць".

Він пояснив, що розподіл виручених коштів відбуватиметься за принципом 30/70: 30% піде до державного бюджету, 70% піде на відбудову в’язничної інфраструктури і "Великий розпродаж в’язниць" перетвориться на "Велике будівництво в’язниць".

"Тільки замість занедбаного і розваленого хламу ми отримаємо нові в’язниці, які відповідають європейським стандартам та не є ганьбою для держави. Коротше кажучи, в’язничну реформу не спинити!", — заявив міністр.

твоє обличчя, коли в’язниці розходяться як гарячі пиріжки))сьогодні на аукціоні продали перший лот – майно колонії №48...

Posted by Denis Malyuska on Thursday, June 3, 2021

Нагадаємо, раніше міністр юстиції Денис Малюська сказав, що Фонд держмайна виставив на продаж Львівську виправну колонію №48, яка була заморожена ще у кінці 2017 року та з 2018 року не функціонує.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua