• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

В Україні стартували перевірки чоловіків, які перетинають кордон, за допомогою реєстру зобов'язаних

Із середини лютого Державна прикордонна служба розпочала використання державного реєстру військовозобов’язаних, призовників та резервістів "Оберіг" для посилення протидії незаконному виїзду за кордон

і
Ілюстративного фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це у Telegram повідомляє пресслужба Міністерства оборони, передає "ДС".

Завдяки цьому протягом трьох останніх тижнів прикордонники зупинили 230 спроб незаконного перетину кордону з підробленими документами.

Зазначається, що Міноборони разом з прикордонниками налагодили обмін між базою даних ДПСУ та реєстром "Оберіг" – це дозволяє викривати підроблені документи та оперативно перевіряти інформацію про військовозобов’язаних.

"Цифровізація роботи з даними ТЦК та СП уже невідворотна. "Оберіг" дозволяє автоматизувати ті процеси, які раніше залежали від людського фактору", – зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації, цифрових трансформацій та цифрового розвитку Катерина Черногоренко.

Раніше для того, щоб підтвердити дійсність документів для виїзду за кордон, прикордонникам доводилося контактувати безпосередньо з представниками ТЦК та СП. Зараз інформацію щодо цього можна перевірити онлайн через реєстр "Оберіг".

Як писала "ДС", Єдиний електронний реєстр військовозобов'язаних "Оберіг", за твердженням Мінцифри, функціонував та наповнювався інформацією, як мінімум, з жовтня минулого року.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua