• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В Україні достатньо газу для споживачів за нормальними цінами, - Зеленський

Президент Володимир Зеленський запевняє, що в Україні достатньо запасів газу для споживачів, а "якби держава не втрутилась", то ціна була б мінімум 50 гривень

Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський сказав в інтерв'ю телеканалу ICTV, передає "ДС".

"Хочу всіх заспокоїти. Вважаю, багато важливих, предметних, а найважливіше, що своєчасних дій зробив уряд, зробила влада.

На сьогодні достатньо газу для суспільства, достатньо газу для споживачів за дуже нормальними цінами, порівняно з європейськими цінами", — сказав президент.

Зеленський зазначив, що, якби влада не втрутилася в цю ситуацію, ціна на газ для населення була б "як мінімум 50 гривень", тоді як зараз – близько 8 гривень.

Коментуючи репліку ведучого про те, що кілька міст уже запровадили надзвичайний стан в енергетиці, Зеленський підкреслив, що опалювальний сезон – це відповідальність і центральної, і місцевої влади.

"Тому ми підписали меморандум, в якому є дві головні речі, НАК Нафтогаз і центральна влада гарантує дві речі: конкретну стабільну ціну і стабільний обсяг. Далі є технічні питання, юридичні питання і політичні питання деяких представників місцевої влади. Все це, я впевнений, буде врегульовано. У будь-якому випадку, це буде нормальна ціна", – запевнив Зеленський.

Нагадаємо, регіональні комісії з ТЕБ та НС в Закарпатській і Полтавській областях оголосили ситуацію з поставками газу бюджетним установам як "надзвичайну ситуацію техногенного характеру державного рівня".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua