• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

В Україні п'ять блоків ТЕС виведено в аварійний ремонт

Вранці 4 грудня на півдні зупинила роботу через пошкодження при обстрілі одна з теплоцентралей, а впродовж доби з різних технічних причин в аварійний ремонт виведено п’ять блоків на теплових електростанціях в різних регіонах

Реклама на dsnews.ua

Про це заявили в НЕК "Укренерго", передає "ДС".

В компанії зазначають, що на разі виробленої українськими електростанціями електроенергії достатньо для забезпечення потреб побутових та юридичних споживачів. Водночас через хмарність на всі території України суттєво зменшились потужності виробництва сонячних електростанцій.

Однак диспетчерський центр "Укренерго" поки що не прогнозує 4 грудня дефіциту в енергосистемі. Однак в НЕК зазначають, що прогнозоване синоптиками похолодання спровокує зростання споживання та може призвести до дефіциту електроенергії в системі у наступні дні.

Наразі на вечір понеділка заплановано імпорт електроенергії впродовж однієї години ввечері зі Словаччини та Румунії загальним обсягом 82 МВт·год.

Через негоду у неділю станом на ранок було знеструмлено 145 населених пунктів в Житомирській, Львівській, Сумській, Чернігівській областях.

Через бойові дії та з інших причин без світла залишається ще 420 населених пунктів.

"Через обстріли є нові пошкодження в мережах обленерго в Донецькій, Харківській, Херсонській областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових", — додали в "Укренерго".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua