• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В Україні почав діяти новий поділ регіонів на карантинні зони

Реклама на dsnews.ua

З понеділка, 7 вересня, в Україні почав діяти новий поділ регіонів за рівнями епідемічної небезпеки COVID-19

"Червоний" рівень встановлено у 29 адміністративно-територіальних одиницях, "помаранчевий" — у 89, "жовтий" — у 139, інформує "ДС" із посиланням на МОЗ.

Державна комісія з питань ТЕБ та НС раніше ухвалила рішення, яким встановила "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в таких містах і районах:

м. Івано-Франківськ, м. Коломия, м. Калуш, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області;

м. Біляївка та м. Ізмаїл, а також Болградський район Одеської області;

м. Дубно та Костопільський район Рівненської області;

м. Тернопіль, м. Бережани, м. Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони Тернопільської області;

Великобурлуцький район Харківської області;

м. Чернівці та Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський, Новоселицький, Сторожинецький райони Чернівецької області;

Бобровицький район Чернігівської області.

Городенківський район Івано-Франківської області, який уже майже два тижні перебуває на "червоному" рівні, з 7 вересня переходить на "помаранчевий" у звʼязку з покращенням епідемічної ситуації.

Зазначається, що "встановлення рівнів відбувається з урахуванням епідемічної ситуації в кожній адміністративно-територіальній одиниці", а саме враховується кількість нових випадків на 100 тисяч населення за 14 днів.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 6 вересня в Україні було підтверджено 2 107 нових випадків зараження коронавірусом, загальна кількість інфікованих досягла 135 894, померли 2 846 осіб.

    Реклама на dsnews.ua