• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

В Україні ще раз заборонили Комуністичну партію

Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність Комуністичної партії України (КПУ)

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні суду в Facebook, передає "ДС".

Суд задовольнив позов Міністерства юстиції і прийняв рішення заборонити діяльність КПУ. Майно, грошові кошти та інші активи партії, а також всіх її структурних організацій будуть передані у власність держави.

Також у суді зазначили, що повний текст рішення у справі про заборону політичної партії з'явиться на сайтах Мін'юсту та Верховної Ради.

Нагадаємо, діяльність Комуністичної партії України заборонив ще в грудні 2015 року Окружний адміністративний суд Києва. Заборона була ініційована ще в 2014 році, коли Служба безпеки звинуватила кількох її членів в пособництві терористичним організаціям "ЛДНР".

КПУ намагалася оскаржити заборону, але Вищий адмінсуд відмовив їй у розгляді скарги. У травні 2022 року Шостий апеляційний адміністративний суд завершив розгляд скарги КПУ і відмовив у задоволенні.

Як писала "ДС", восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив партію "Наші", яку Міністерство юстиції вважає проросійською. Крім того, під заборону потрапила політична партія "Держава", політсила херсонського колаборанта "Блок Володимира Сальдо", Соціалістична партія України, "Ліва опозиція", "Партія Шарія" та "Прогресивна соціалістична партія України" Наталії Вітренко.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua