• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В Україні з квітня готові до загострення, — Арестович

Україна пропрацювала всі сценарії військового і політичного загострення з боку Росії і варіанти реагування на них були прийняті ще в квітні

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник глави Офісу президента, спікер Української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"І президент, і Міністерство оборони, і командування Збройних сил, і МЗС прекрасно розуміють, що відбувається, сценарії військового загострення були опрацьовані ще у квітні. Було проведено відповідну підготовку збройних сил та інших силових структур. Зараз новий головнокомандувач величезну увагу приділяє цьому питанню", — сказав він.

Арестович зазначив, що одночасно зі спільними російсько-білоруськими військовими навчаннями "Захід 2021" в Україні пройдуть свої навчання.

"Наша фактична відповідь на військові навчання "Захід 2021" — це наші навчання, які називаються "Обʼєднані зусилля 2021", активна фаза яких припадає на активну фазу російських навчань. Тобто зненацька нас не застануть. Заплановані вони були ще в березні цього року", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", раніше президент Володимир Зеленський заявив, що загроза військових провокацій з боку Росії залишається і загострення можна чекати в середині вересня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua