• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В Україну надійшло майже 3 млн доз вакцини Moderna (ФОТО)

Фонд ЮНІСЕФ доставив в Україну ще 2 930 300 доз вакцини від коронавірусу виробництва компанії Moderna. Ця партія надійшла безкоштовно в рамках глобальної ініціативи COVAX

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МОЗ, передає "ДС".

Загалом в рамках ініціативи COVAX в Україну надійшли 7 415 810 доз вакцин різних виробників, зокрема Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Sinovac. Як зазначають в ЮНІСЕФ, поставки вакцин від COVAX продовжаться.

Зберігання й логістику вакцини Moderna, отриманої від COVAX, із дотриманням відповідного холодового ланцюга в Україні забезпечує американське агентство USAID.

"Держава зробила все для того, щоб українці мали можливість вакцинуватися та навіть обирати вакцини. Moderna — це четверта вакцина, яка доступна в Україні для щеплення від COVID-19. Дякую міжнародним партнерам за системну підтримку та спільне прагнення перемогти пандемію", — заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"З кінця жовтня в Україні фіксується рекордно високий рівень нових заражень та смертей від коронавірусу. У той час як кожен п’ятий українець отримав щеплення від COVID-19, більшість людей, які госпіталізовані та потребують невідкладної допомоги, не пройшли повний курс вакцинації проти ковід.

ВООЗ вітає доставку вакцини Moderna через ініціативу COVAX в Україні. Завдяки зусиллям кожного, зараз в Україні є достатньо вакцин, які дозволяють вакцинувати сто тисяч людей щодня. Ми закликаємо українців скористатися можливістю зробити щеплення та показувати згуртованість у боротьбі з пандемією", — сказав голова Бюро ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт.

Як повідомляла "ДС", Міністерство охорони здоров'я України не веде переговори про закупівлю вакцини від коронавірусу американської компанії Moderna, тому що сподівається безкоштовно отримати цей препарат у межах механізму COVAX.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua