• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

В "Укренерго" божаться, що віялових відключень світла не буде

Реклама на dsnews.ua

Держкомпанія "Укренерго" спростувала інформацію, що з'явилася в деяких ЗМІ, про планові віялові відключення електроенергії через брак вугілля на складах для підтримки генерації в період морозів

Про це йдеться в заяві пресслужби компанії, передає "ДС".

Так, в компанії нагадали, що протягом 16-20 січня за прогнозами очікується значне зниження середньодобової температури повітря по всій території України в середньому до -17°С.

Ця обставина, заявили в "Укренерго", викликає сезонне збільшення обсягів споживання електричної енергії, що в пікові години доби можуть рости на величину до 3000 МВт і в цілому досягати 25 000 тис. МВт.

Уточнюється, що "для проходження цього складного періоду НЕК «Укренерго» визначило ряд заходів для балансування енергосистеми і покриття додаткового навантаження в години ранкового і вечірнього максимумів споживання".

"... беручи до уваги появу в пресі публікацій про нібито можливість введення графіку аварійних відключень (так звані «віялові відключення»), повідомляємо, що такі заходи поки не плануються", — вказали в "Укренерго".

Також там заявили, що графіки обмеження потужності (ГОМ) як інструмент "не мають жодного відношення до так званих «віялових відключень» і не передбачає відключення споживачів".

"Замість цього він передбачає зниження потужності споживання окремих промислових підприємств, де це можливо, без порушення їхніх технологічних процесів", — відзначили в компанії.

    Реклама на dsnews.ua