• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У ВСУ виявили три нових випадки коронавіруса

Реклама на dsnews.ua
Станом на ранок сьогодні, 10 червня, в українській армії зареєстровано 138 випадків COVID-19. За добу кількість інфікованих серед військовослужбовців збільшився на три людини

Про це йдеться в повідомленні на сторінці в Facebook командування Медичних сил ЗСУ, передає "ДС".

"Станом на 10.00 10 червня у Збройних Силах України хворіє 138 осіб гострої респіраторної хворобою COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2. Всього за час пандемії одужали - 154 людини, летальних випадків - 4. На ізоляції (у тому числі самоізоляція) знаходиться 598 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі три доби - 123 людини. За минулу добу зареєстровано три нові випадки захворювання на гостру респіраторну хворобою COVID-19", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що на стаціонарному лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону знаходиться один військовослужбовець. На лікуванні вдома під спостереженням медичної служби знаходяться 2 людини у Київській та Чернівецькій областях. Їх стан здоров'я задовільний, пацієнти отримують необхідне лікування.

Нагадаємо, станом на ранок 10 червня в Україні зафіксовано 28 381 випадок коронавирусной інфекції, добовий приріст склав 525 нових випадків.

    Реклама на dsnews.ua