• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

В ЗСУ заявили про загострення на Південному фронті

На фронті в Херсонській та Запорізькій областях фіксується загострення військової обстановки через активізацію російських військ

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України Дмитро Плетенчук в ефірі телеканалу "Прямий", передає "ДС".

"Вчора можна було спостерігати загострення чергове. Збільшено кількість штурмів. Це було й Старомайорське, й Роботине, й Кринки. У районі Кринків було 11 спроб штурмів. Вони були безуспішні, попри те, що Сальдо вже все відвоював, але робота у нього така – ротом відвойовувати лівий берег", — сказав він.

За словами Плетенчука, ситуація у зоні відповідальності Сил оборони півдня достатньо складна.

"Кілька днів інтенсивність була знижена, а вчора вони (російські війська) знов, умовно кажучи, свіжими силами почали… Проте активності на островах ми зараз не спостерігаємо. Та я не можу сказати, що вони отримали якісь надбання та захопили нові позиції", — додав речник Сил оборони Півдня.

"У зоні відповідальності втрати ворога склали 143 особи, з них 51 — безповоротні. Бачите, вони повернулися до звичайної пропорції – один до трьох, тобто третина – загиблі", — констатував Плетенчук, додавши, що росіяни втратили 34 одиниці озброєння та військової техніки. Також знищені 5 спостережних пунктів, польовий пункт боєпостачання та командний пункт.

Загалом, у вівторок, 28 травня, на Оріхівському напрямку окупанти здійснили 7 штурмів, з них 6 — в районі Старомайорського та один — в районі Роботиного.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua