• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

В ЗСУ закликали російських відпочивальників їхати з Криму

Російські туристи мають виїхати з території анексованого Криму, оскільки військові об'єкти на території півострова будуть знищуватися

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив речник Військово-морських сил України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук ефірі національного телемарафону, передає "ДС".

"Вчора достатньо було порожньо на пляжах, незважаючи на вихідний. Але після кожного чергового перекриття мосту можна спостерігати чергу саме з легковиків на в’їзд (до Криму). Тому можна сказати, що по-перше: не до всіх дійшло. По-друге: слід зазначити, що виживає ця галузь у Криму досить часто за рахунок бюджетників, яким ці подорожі просто купує їхнє підприємство або бюджет. Тому вони наповнюють туристами Крим таким адміністративно-командним способом", – зазначив він.

Плетенчук закликав російських відпочивальників їхати з Криму, оскільки на півострові багато військових об’єктів.

"Порада лише одна – залиште нашу територію. Це по-перше. І по-друге: ми попереджаємо, що в Криму багато військових об’єктів і відповідно ніхто в спокої, поки вони там є, не залишить, тому робіть висновки і ухвалюйте рішення, які допоможуть вам зберегти життя і здоров’я", — додав він.

Нагадаємо, 23 червня ЗСУ знищили військові цілі в окупованому Севастополі. Російські військові намагалися збити українські ракети, однак безуспішно. Уламки від ракет ППО окупантів впали на пляжі поблизу Севастополя, зокрема в Учкуївці та Любимівці. Внаслідок цього загинули троє людей, більше сотні — отримали поранення.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua